Zelený koberec EMKO Lietuva 170 x 260 cm

Zelený koberec EMKO Lietuva 170 x 260 cm

Koberce a textil | Koberce a předložky

ZNAČKA: EMKO

Cena: 46999 CK

Tým designérů ze studia EMKO vytvořil koberec Lietuva jakožto vyjádření litevské národní identity. Všechny prapůvodní tradice, barvy, oblečení i řemeslná tvorba zafungovaly jako obrovská inspirace.
Jedním z unikátních litevských prvků je barevný tkaný pruh dříve se objevující na krojích. Různé příze jsou vzájemně propleteny a tvoří geometrické vzory, zatímco na koncích jsou stylizované květiny v elegantních barevných kombinacích.
Tyhle umělecké znaky jsou na kobercích Lietuva použity vedle současných moderních lněných variací a tohle vše společně přináší dotek litevského ducha.

Zelený koberec EMKO Lietuva 170 x 260 cm e-shop >>


Další produkty ve stejné kategorii:
Modrošedý koberec vhodný i na ven Weave Mujro 130 x 190 cm

Modrošedý koberec vhodný i na ven Weave Mujro 130 x 190 cm

Pokud jsou vám blízké zemité tóny a neutrální béžové odstíny, bude kolekce koberců Weave od značky Universal tím pravým pro vás. Navíc jsou upraveny speciální technologií pro zvýšenou kvalitu. Proč mít doma koberec? Jde u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitově.. Více informací >>
Šedý kruhový bavlněný koberec LABEL51 Knitted ⌀ 150 cm

Šedý kruhový bavlněný koberec LABEL51 Knitted ⌀ 150 cm

Zemité barvy, jemný vzor a bavlna - tento koberec od značky LABEL51 nejen zahřeje vaše nožky, ale taky jednoduše vnese ležérní harmonii do vašeho domova. Pro všechny příznivce přírodně a vzdušně laděného interiéru bude tento kousek srdcovou záležitostí ♥ Značka LABEL.. Více informací >>