Zelený koberec EMKO Lietuva 170 x 260 cm - 23689 Kč

Zelený koberec EMKO Lietuva 170 x 260 cm

Kategorie | Textil | Koberce a rohožky | Koberce

ZNAČKA: EMKO

Cena: 23689 CK

Tým designérů ze studia EMKO vytvořil koberec Lietuva jakožto vyjádření litevské národní identity. Všechny prapůvodní tradice, barvy, oblečení i řemeslná tvorba zafungovaly jako obrovská inspirace.
Jedním z unikátních litevských prvků je barevný tkaný pruh dříve se objevující na krojích. Různé příze jsou vzájemně propleteny a tvoří geometrické vzory, zatímco na koncích jsou stylizované květiny v elegantních barevných kombinacích.
Tyhle umělecké znaky jsou na kobercích Lietuva použity vedle současných moderních lněných variací a tohle vše společně přináší dotek litevského ducha.

Zelený koberec EMKO Lietuva 170 x 260 cm e-shop >>


Další produkty ve stejné kategorii:
Koberec Universal Bilma 160 x 230 cm

Koberec Universal Bilma 160 x 230 cm

Procházejte se doma jako po obláčku. Dejte svým nožkám pocit tepla, jistoty a nekončící pohody. Krásné a pestrobarevné koberce od značky Universal ne jenom, že hravě zajistí tepelnou i zvukovou izolaci a od podlahy se nebude plížit lezavá zima. Ale také jsou skvělými doplňky.. Více informací >>
Koberec Eco Rugs Green Abstract 135 x 200 cm

Koberec Eco Rugs Green Abstract 135 x 200 cm

Jak dodat do svého interiéru svěží dávku barev? Pořiďte si zajímavý koberec, který místnost zároveň odhluční a zateplí ♥ Kousky od značky Eco Rugs se pyšní nepřeberným množstvím neotřelých vzorů!.. Více informací >>